O nas

Nasza firma to wysokiej jakości meble kuchenne i szafy na wymiar, idealne do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i przystępne ceny. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.

Atrakcyjne meble kuchenne

Meble kuchenne Vente to funkcjonalność i doskonała estetyka. Oferujemy meble wykonane w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj dla siebie coś odpowiedniego. Zapewniamy szeroki wachlarz kolorów i wzorów, co sprawia, że można stworzyć idealną kompozycję i zaprojektować wymarzoną kuchnię. Dodatkowo zapewniamy stworzenie indywidualnego projektu, który uwzględnia potrzeby i wymagania klienta, a także gwarantujemy profesjonalny montaż mebli.

Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii.

Praktyczne szafy na wymiar

Zapewniamy profesjonalne szafy wykonywane na wymiar. Dbamy o każdy szczegół wykończenia, proponujemy funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, z jakich warto skorzystać, by uporządkować swoją przestrzeń. Oferujemy projekty na indywidualne zamówienie lub wykonujemy meble według projektów naszych klientów. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo, jeśli chodzi o wybór materiału, kolorów czy elementów wykończenia, by szafa stanowiła harmonijną całość z resztą aranżacji we wnętrzu. W naszej ofercie znajdują się szafy oraz komfortowe zabudowy, które opierają się na dwóch podstawowych systemach drzwiowych: stylowym i aluminiowym. System składa się z listew pionowych, poziomych, górnych, dolnych, łączących, a także z toru górnego i dolnego. Do tego systemy posiadają również wózki dolne i funkcjonalne prowadniki górne. Zapewniamy praktyczne i estetyczne zabudowy i szafy idealne do każdej stylistyki.

Warto sprawdzić galerię naszych szaf!

meble kuchenne

Szafy na wymiar